10forKIDS christelijke kinderopvang zoekt nieuw teamlid!

Wij gaan het jaar weer goed van start! Wij zoeken binnen ons team uitbreiding op korte termijn in Vlaardingen en wie weet, hebben wij jou daarbij op het oog! Want jij bent: creatief, ondernemend, kleurrijk, speels en talentvol… Je laat niet alleen je mond, maar ook je hart spreken en die zit op de juiste plek en misschien ook wel heel gauw in de juiste werkomgeving!

Wij doen het samen…

Het werk in de kinderopvang is super veelzijdig. Geen dag is hetzelfde. Je bouwt mee en ontwikkelt mee aan een gezond pedagogisch ontwikkelingsklimaat en bij 10forKIDS wordt je gehoord en gezien… wij doen het samen, met elkaar en voor elkaar. Voor de ouders, de collega’s maar vooral ook voor de kinderen…!

Stel jezelf voor!

Ben jij op zoek naar een jong en dynamische werkomgeving binnen de kinderopvang? Ben je flexibel ingesteld en ruik je het avontuur? Dan zeggen wij: aarzel niet langer maar stel jezelf aan ons voor. Wij maken graag kennis met jou. Wij vinden het belangrijk om te kunnen werken vanuit een christelijke visie en vragen van medewerkers een christelijke identiteit. 

Wat kun je verwachten?

Je krijgt een contract van minimaal 25 uur per week met uitzicht op een vast dienstverband. Wij bieden jou een toffe en inspirerende werkomgeving, een marktconform salaris ( incl. reiskosten vergoeding, pensioenopbouw en vakantieweken) een knalteam van collega’s en een mooie werkplek in een lerende omgeving.  

Ben jij onze nieuwe collega?

Wij als team van 10forKIDS kunnen ons geen betere werkplek wensen, kom jij ons team versterken?  Stuur je persoonlijke kennismaking (CV en je persoonlijke introductie) naar: info@10forKIDS.nl. Doet dit voor 28 februari 2021. 

Happy few crew, 

Team 10forKIDS

Marielle, Willemijn, Anna, Willeke en Mirjam, Alida, Tineke en Nicole.

Dilara en Julie (stagiaires)